Taki niespodziewany prezent noworoczny zafundował nam Netflix. Uwielbiany przez wszystkich serial w końcu trafia na polskie VOD.

Już od 1 stycznia bieżącego roku, czyli już teraz, każdy posiadacz konta na Netflix będzie mógł obejrzeć wszystkie odcinki tego jakże popularnego serialu. Przyjaciele, od amerykańskiej telewizji NBC, pokochały miliony ludzi na całym świecie. Kiedyś nie mieliśmy w Polsce możliwości obejrzeć tego serialu legalnie w Internecie, jedynie na niektórych kanałach telewizyjnych był on emitowany, ale i tak szczęściarzem pozostawał ten, kto obejrzał wszystkie odcinki Przyjaciół. Dziś każdy, o każdej porze, w dowolnym miejscu będzie miał możliwość poznania historii zwariowanej grupki przyjaciół.
 
Dodam tylko, iż jeśli nie macie konta na Netflix to nic straconego. Przez miesiąc możecie za darmo skorzystać z całej oferty polskiego Netflix. Jeśli wam się spodoba, to dopiero wtedy możecie wykupić abonament na stałe, a jeśli nie to możecie zrezygnować bez żadnych konsekwencji. Pamiętajcie jedynie o tym, by zrezygnować. Miesiąc testowy to wspaniała okazja do zasiądnięcia wygodnie w grupie znajomych i obejrzenie tego jakże sentymentalnego dla niektórych serialu. Serial, a choć jeden odcinek, powinien zobaczyć każdy, więc nie ma ca co czekać i do dzieła!