Data wydarzenia: 03.03.2017 18:00 - 04.03.2017 08:00
Miejsce wydarzenia: Centrum Szkoleniowo - Konferencyjne Uniwersytetu Łódzkiego, ul. Kopcińskiego 16/18

Wieczór Wschodni to wydarzenie zakorzenione już mocno w tradycji studentów Turystyki i Rekreacji Uniwersytetu Łódzkiego. Organizowane jest co roku przez studentów piątego roku, w celu podsumowania ćwiczeń terenowych "Polska Wschodnia". Tegoroczne wydarzenie jest już jego XVI edycją.

Impreza składa się z trzech części:

Pierwsza część – przedstawienie!
Jego scenariusz opiera się o miejsca, w których studenci byli na ćwiczeniach terenowych - Polska Wschodnia. Zadaniem studentów jest (poza zapoznaniem widza z wiedzą o tej pięknej krainie) rozbawienie go do łez. Każdy dobrze wie, że czego jak czego, ale studentom nigdy nie brakuje pomysłów na dobry humor, więc spodziewać się możecie naprawdę przedniej zabawy.

Druga część - poczęstunek!
Dla wielu to najlepsza część Wieczoru, bo smakołyków typowych dla Polski Wschodniej nigdy nie brakuje! Na wszystkich gości czekać będą specjały przygotowywane przez organizatorów oraz restauracje rozmaitości, które z pewnością uszczęśliwią każde podniebienie, w tym również spragnione...

Trzecia część - konkursy dla publiczności!
Oczywiście zdradzać tegorocznych konkurencji nie będziemy, jednak jako Redakcja wiemy, że zabawa będzie przednia. Organizatorzy już dziś bardzo mocno zapraszają do udziału, bo po pierwsze - szykuje się mnóstwo śmiechu i dobrej zabawy, a po drugie - na uczestników czekają wspaniałe nagrody! Studenci zaręczają, że nikt z pustymi rękoma ze sceny nie zejdzie.

Zgodnie z tradycją, po całym spektaklu organizatorzy zapraszają na kontynuację Wieczoru Wschodniego w jednym z łódzkich lokali. Bo jak twierdzą, noc nie kończy się wraz z przedstawieniem. Będzie można tam porozmawiać z aktorami i poprosić o drogocenny autograf, zaczepić i zagadnąć organizatorów, wgłębić się w tajniki Wieczoru Wschodniego, ale od strony wykonawców. Któż by pozwolił sobie przegapić taką okazję?!

Mamy nadzieję, że zachęciliśmy Was do udziału w Wieczorze Wschodnim i że przybędziecie tłumnie. Wszelkimi informacjami organizatorzy dzielić się z Wami będą na swojej facebookowej stronie: https://www.facebook.com/wschodni2017/?fref=ts

Już wkrótce rusza sprzedaż biletów, które będą dostępne na Wydziale Nauk Geograficznych.

Bądźcie czujni!
ORGANIZATORZY ZAPRASZAJĄ WSZYSTKICH SERDECZNIE! 

Kiedy? 
3 marca 2017 godz. 18:00

Gdzie? 
Centrum Szkoleniowo - Konferencyjne Uniwersytetu Łódzkiego,
ul. Kopcińskiego 16/18

After Party?
Tak

Gdzie?
PiwPaw Łódź - Piotrkowska 147

Zapraszamy do obejrzenia wideoklipu z roku ubiegłego.