Data wydarzenia: 19.01.2019 17:00 - 19.01.2019 22:00
Miejsce wydarzenia: Teatr im. Stefana Jaracza w Łodzi

Pamiętasz jak to było mieć 15 lat? – taki właśnie jest program Kabaretu Skeczów Męczących – pełen entuzjazmu, lekkości i niepohamowanej radości. W połączeniu ze scenicznym doświadczeniem i niepowtarzalnym stylem KSM powstał legendarny spektakl, którego nie możesz przegapić.

Przez 15 lat na scenie Kabaret Skeczów Męczących zdążył udowodnić, że jest jedną z najjaśniejszych gwiazd polskiego kabaretu. To właśnie KSM wprowadził na scenę, a potem w codzienne anegdoty całą masę charakterystycznych postaci, powiedzeń i żartów. I właśnie niepowtarzalni bohaterowie ich skeczów będą motywem przewodnim spektaklu z okazji 15-lecia zespołu. Zupełnie nowe perypetie tych, dzięki którym pokochaliście Kabaret Skeczów Męczących. Najbardziej lubiane postaci w niespotykanych dotąd odsłonach. Premierowy program, pełen nowych skeczy, które już zaraz staną się absolutnymi hitami. Jeżeli pragniesz zobaczyć na żywo jubileuszowy występ Kabaretu Skeczów Męczących, klikając tutaj znajdziesz więcej informacji i bilety

Już wkrótce Portal Łódź.DlaWas.info rozda pośród swoich czytelników dwa a może nawet trzy podwójne zaproszenia na spektakl tego Kabaretu w Teatrze im. Stefana Jaracza w Łodzi. Obserwujcie nas na naszym fanpagu. Do zobaczenia :-)