Data wydarzenia: 10.03.2018 19:30 - 10.03.2018 21:30
Miejsce wydarzenia: Atlas Arena Łódź, ul. Bandurskiego 7

Janusz Józefowicz, Natasza Urbańska, Janusz Stokłosa, to tylko niektóre nazwiska wielkich artystów, których już za kilka dni będziemy mogli na żywo podziwiać w Łódzkiej Atlas Arenie. Wydarzenie odbędzie się 10 marca 2018r. o godz. 19:30 w łódzkiej Atlas Arenie.

STUDIO BUFFO MA 25LAT - HITY BUFFO

Nie przemija moda na nowe wersje dawnych hitów.

„Grosikowy” patent Janusza Józefowicza i Janusza Stokłosy sprawdził się do tego stopnia, że sukces każdego ze spektakli: „PRZEBOJE”, „UKOCHANY KRAJ” czy „TYLE MIŁOŚCI” wymusił na ich twórcach sięgniecie do przebojów różnych narodów: WIECZÓR CYGAŃSKI, ŻYDOWSKI, ROSYJSKI, WŁOSKI, FRANCUSKI, LATYNOSKI czy WIECZÓR BAŁKAŃSKI.

Na spektaklu pt. „HITY BUFFO” gwarantujemy Państwu niezwykłe wrażenia, tym bardziej, że obejrzą Państwo przedstawienie przekrojowe, składające się z najlepszych piosenek z cyklu widowisk artystycznych, pt. „WIECZORY W BUFFO" i Musicali.

Serdecznie zapraszamy Państwa w najfantastyczniejszą podróż do krainy wyobraźni, gdzie po raz kolejny artyści Studio Buffo zadziwią Państwa młodzieńczym wigorem i rozmachem, Janusz Stokłosa oczaruje nowymi aranżacjami wykonanymi przez Orkiestrę w 10 – osobowym składzie , a Janusz Józefowicz zaskoczy pomysłową, pełną żartów i parodii inscenizacją oraz brawurową choreografią.

W spektaklu wystąpią:

Janusz Józefowicz, Natasza Urbańska, Mariola Napieralska, Natalia Srokocz, Natalia Kujawa, Aleksandra Zawadzka, Maria Tyszkiewicz, Emilia Dębska, Jerzy Grzechnik, Artur Chamski, Marcin Tyma, Dominika Plichta, Aleksandra Popławska, Ela Wilczyńska, Iga Ryś, Błażej Ciszek, Sebastian Lubański, Paweł Orłowski, Łukasz Trautsolt i inni.

scenariusz, choreografia i reżyseria – JANUSZ JÓZEFOWICZ

opracowanie i kierownictwo muzyczne – JANUSZ STOKŁOSA

scenografia – JANUSZ SOSNOWSKI i MAREK CHOWANIEC

kostiumy – AGNIESZKA KOMORNICKA

ZAPRASZAMY 10 marca o godz. 19:30 do Atlas Areny!

Sprzedaż biletów prowadzą:

- Kulturairozrywka.pl

- Eventim

- Biletyna

- Kup Bilecik.pl

- EBilet

- Sieć sklepów EMPIK

- Kasa Atlas Areny (Łódź, al. Bandurskiego 7)

Informacje ws. zamówień grupowych
- tel. 77 441 05 33 
e-mail bilety@eskander.pl

Bilety można kupić także na stronie Studio Buffo (link - wystarczy w niego kliknąć):

https://kulturairozrywka.pl/lodz-studio-buffo-ma-25lat-hity-buffo/wydarzenie/37554