Podczas Juwenaliów “PŁ” studenci jeżdżą za darmo
W tych dniach kursować będzie specjalna linia tramwajowa J1, która połączy Politechnikę z osiedlem studenckim na Lumumbowie. Dodatkowo w sobotę kursować będzie specjalna linia autobusowa J3, która połączy Politechnikę z dworcem Łódź-Kaliska. Tramwaj J1 kursować będzie w piątek co 30 minut od 21:00 do 03:00, a w sobotę co 20 minut od 18:00 do 03:00. Autobus J3 rozpocznie kursowanie o 18:00 i jeździć będzie co 20 minut do godz. 03:00. Zapewni to szybsze połączenie w kierunku Retkini.
Podczas Juwenaliów studenci jeżdżą za darmo na liniach: 15, 16, 17, 55, 57, 74A, 74B, 77, J1, J3, N4A, N4B, N7. Wystarczy ważna legitymacja studencka.
TRAMWAJEM Linii J1 możecie pojechać z przystanków: RONDO LOTNIKÓW LWOWSKICH – Politechniki – Żeromskiego – Kopernika – Gdańska – Legionów – plac Wolności – Pomorska – działki – TELEFONICZNA
AUTOBUSEM Linii J3 z kolei pojechać możecie z przystanków: DW. ŁÓDŹ KALISKA – Karolewska – Włókniarzy (zawraca przy Bandurskiego) – Włókniarzy – Kopernika – Żeromskiego – Politechniki – POLITECHNIKA ŁÓDZKA (zawraca przy Wróblewskiego) i następnie pojedzie: POLITECHNIKA ŁÓDZKA – Politechniki – Żeromskiego – Kopernika – Karolewska – DW. ŁÓDŹ KALISKA
W trakcie Juwenaliów podczas zamknięcia ul. Wróblewskiego pomiędzy Politechniki, a Wólczańską zmienionymi trasami pojadą autobusy poniższych linii. Linia N6 zmienioną trasą będzie kursować w noce z 2 na 3 i z 3 na 4 czerwca.
Linia 57: KARPACKA – Paderewskiego – Pabianicka – Wólczańska – Skrzywana – Politechniki – Radwańska – Brzeźna – Sienkiewicza – Narutowicza – Rodziny Scheiblerów – Rodziny Poznańskich – ŁÓDŹ FABRYCZNA, następnie: ŁÓDŹ FABRYCZNA – Rodziny Poznańskich – Kilińskiego – Narutowicza – Sienkiewicza – Brzeźna – Radwańska – Politechniki – Cieszyńska – Pabianicka – Paderewskiego – KARPACKA
Linia 74A i 74B: HUTA JAGODNICA i ZŁOTNO – Złotno – Krakowska – Biegunowa – Srebrzyńska – Unii Lubelskiej – Konstantynowska – Legionów – Zielona – 1 Maja – Żeromskiego – Politechniki – Rondo Lotników Lwowskich – Pabianicka – PL. NIEPODLEGŁOŚCI
Zmiana obowiązuje w podanym kierunku.
Linia N6 w obu kierunkach podjedzie do ul. Wólczańskiej, aby zapewnić studentom połączenie w kierunku Dąbrowy i Bałut. Z Piotrkowskiej skręci w Czerwoną i pojedzie Wólczańską a następnie Sieradzką do Placu Niepodległości gdzie wróci na swoją trasę. (Kawi)
Napisz komentarz
Komentujesz jako: Gość Facebook Zaloguj