W Łodzi w Hali Expo ma miejsce druga edycja Festivalu Aurochronos, na którym można zobaczyć, przymierzyć a nawet kupić przepiękne, niepowtarzalne ozdoby męskiego mankietu i damskiej dłoni.

Wczoraj wystartował prestiżowy AurochronosFestival 2018, co nasi czytelnicy mogli zobaczyć na prezentowanej na naszym fanpagu relacji filmowej. Można ją obejrzeć klikając w ten LINK - Relacja filmowa 
Wiemy, że niektórzy z czytelników po obejrzeniu materiału, postanowili osobiście odwiedzić Halę Expo i bezpośrednio doświadczyć niezwykłych wrażeń jakie niosą ze sobą nietuzinkowe zegarki oraz inna, równie ciekawa biżuteria.

W tym roku pojawiło się więcej wystawców niż w roku ubiegłym, co niewątpliwie wzbogaciło asortyment prezentowanych cudów zegarmistrzostwa. Warto zaznaczyć, że przedmiotów pokazywanych przez wystawców Festivalu nie kupicie w żadnym markecie, ponieważ pochodzą w znacznej części z limitowanych serii, co oczywiście oprócz wyjątkowego designu czyni je smacznym kąskiem dla kolekcjonerów, pasjonatów a przede wszystkim dla miłośników elegancji.

Wczoraj, w pierwszym dniu festiwalu odbyła się Gala (w tym roku niestety jeszcze zamknięta dla prasy), na której wyróżniono najlepsze zegarki – zwycięzców tegorocznej wystawy. To oczywiście nie przeszkodzi nam w pokazaniu zdjęć a może nawet filmowej relacji gdzie bohaterami będą tegoroczni zwycięzcy.

Festival, choć kojarzy się przede wszystkim z zegarkami, nie ogranicza się wyłącznie do nich. Znaleźć można tam także przepiękną, ręcznie wyrabianą biżuterię oraz luksusowe opakowania, które nadają niezwykłej wyjątkowości nawet przeciętnemu przedmiotowi wręczanemu komuś z przeróżnych okazji. Jak twierdzą fachowcy, luksusowe opakowanie wraz z zawartością pozostaje w pamięci na wiele, wiele lat a sentymentem wracać do chwili przecież lubi każdy z nas. Warto więc zobaczyć, co wzbudza nasze uczucia.

Jeżeli nie macie jeszcze sprecyzowanych planów na niedzielę, to w imieniu  organizatorów AurochronosFestival 2018, serdecznie zapraszamy do Hali Expo przy Al. Politechniki.

Zapraszamy także do galerii zdjęć pod artykułem.