Już 8 marca odbędzie się jeden z najbardziej wyjątkowych dni w całym roku. Swoje święto będą bowiem wtedy miały nasze drogie, ukochane, piękne i urocze damy! Z tej okazji Jump Planet Łódź organizuje specjalną promocję!

Jak zapewne wiecie, kilka dni temu w pobliżu Portu Łódź, a konkretniej przy ulicy Łódzkiej w Ksawerowie, otworzona została rewelacyjna hala trampolinowa o nazwie Jump Planet. 

Dzień kobiet zbliża się wielkimi krokami, dlatego też właściciele nowej atrakcji postanowili sprawić nam wszystkim świetny prezent. Jaki? Wspomnianego 8 marca wszystkie kobiety, w dosłownie każdym wieku, wchodzą i bawią się ZA DARMO! Promocja obejmuje wejście i korzystanie ze wszystkich atrakcji.

Jedyną opłatą, jaką ewentualnie trzeba będzie umieścić, jest symboliczne 5 zł za parę skarpet antypoślizgowych, dzięki którym nie zrobicie sobie krzywdy. Jeśli jednak macie własne, nie musicie ich kupować. 

Więcej informacji dotyczących Jump Planet -  znajdziecie w naszej relacji z otwarcia hali link do naszego artykułu, a jak całość wygląda w środku, zobaczycie na poniższym materiale wideo!