lodz.dlawas.info » Katalog firm » Turystyka i noclegi » Weekend za miastem

ID firmy: 2938

Villa Mati

Szukasz domków na wynajem nad jeziorem? Chciałbyś spędzić wolny czas w spokojnym punkcie daleko od mieszczańskiego gwaru? Interesujące otoczenie parków, jezior i lasów sprawią, że miłośnicy przyrody i energicznego wypoczynku znajdą tutaj coś dla siebie.

Villa Mati posiada w swojej ofercie 2 apartamenty na łączną ilość 8 i 4 noclegów. W zawartość wyposażenia pensjonatu wchodzi kompletne umeblowanie oddzielnych sypialni wraz z dostępną kuchnią i łazienką w środku oraz okazałym tarasem na zewnątrz. Jesteśmy otwarci także na nowe technologie, więc do dyspozycji oddajemy TV oraz Wifi w całym domu. To wspaniałe miejsce dla rodzin z pociechami ponieważ na terenie siedziby posiadamy altanę z grillem oraz gwarantujemy bezpieczeństwo i całkowitą prywatność. W okolicy domków wypoczynkowych wiele atrakcji i interesujących miejsc na wycieczki.

Zachęcamy Państwa do skorzystania z propozycji kompleksu Villa Mati w miejscowości Swornegacie nad jeziorem, który usytuowany jest w samym sercu Kaszub – przepięknego punktu w sąsiedztwie Borów Tucholskich.