Już dziś, 1 marca 2018 r, odbyło się wielkie otwarcie najnowszej i zdecydowanie jednej z najciekawszych atrakcji, jakie znajdują się w aglomeracji łódzkiej. Lubicie aktywny wypoczynek? Macie energiczne dzieciaki? A może chcecie w nietypowy sposób pouprawiać fitness? Jeśli tak, w Jump Planet poczujecie się jak w niebie! Specjalnie dla was byliśmy wczoraj, to jest 28 lutego, na przedpremierowym pokazie tego wyjątkowego miejsca.

Czym jest Jump Planet? To wielka na aż 1 000 metrów kwadratowych trampoliniarnia, w której znajdziecie ponad 50 trampolin, basen pełen mięciutkich gąbek, tor dla wymagających, a także ściankę wspinaczkową i inne pomniejsze atrakcje.

Ulokowana przy ulicy Łódzkiej w Ksawerowie (czyli bardzo blisko Portu i sklepu IKEA) hala wypełni wasze serca czystą i nieskrępowaną dziecięcą radością, której, gwarantuję to osobiście, doświadczy dosłownie każdy z Was.

Imprezę otwarcia Jump Planety zorganizowano na wesoło, ale z klasą. Prowadzącym został sam Bilguun Ariunbaatar – dziś znany jest głównie z Internetu, kiedyś zaś pracował w telewizji. Popularny w naszym kraju i niezwykle sympatyczny Mongoł spisał się w tej roli wprost fantastycznie! Na samym początku przywitał się z gośćmi, przyjemnie pouśmiechał i zaprosił małą, ubraną w piękny galowy strój dziewczynkę, która to uroczyście przy muzyce z Odysei Kosmicznej 2001, przecięła czerwoną wstęgę.

Dlaczego wybrano akurat ten motyw muzyczny, zamiast typowych werbli? A no dlatego, że hasłem promocyjnym Jump Planet jest "W Jump Planet nie ma grawitacji!", co ładnie komponuje się z motywem kosmicznym ze świetnego dzieła Stanleya Kubricka.

Następnie przeszliśmy do wspólnej zabawy na trampolinach – a trzeba przyznać, że uciecha jest przednia! Skakać może każdy, w każdym wieku, od zaledwie kilku latek, aż po okolice 40-50 roku życia – zależy od kondycji serca, stawów, zdrowia ogólnego. Cała przyjemność jest bardzo, ale to bardzo bezpieczna. Wszystko wyłożone jest mięciutkimi materacami, gąbkami i innego rodzaju materiałami, o które zranić się po prostu nie da.

Zainteresowani znajdą tu trampoliny zwykłe, specjalistyczne o większej sprężystości, aby sobie fajnie polatać w powietrzu, stanowiska do skakanej koszykówki, wspomniany wyżej basen z gąbkami, do którego można wskoczyć z trampoliny bądź rzucić się do nich ze szczytu ścianki wspinaczkowej. Są tu także przyrządy do "walki" na belce, gdzie przegrany wpada w gąbki. Ponadto każdy może sprawdzić swoją sprawność fizyczną na torze, na którym znajdziecie liny z podestami, gumowe kładki i inne wymagające sporej siły zabawki, po których należy przejść bez spadania.

Organizatorzy obiecują, że regularnie będziemy tu widywać bardzo fajne atrakcje. Dla przykładu na kwiecień są szykowane zajęcia "fitness size plus" ze znanym sportowcem. Ponadto możecie tu zorganizować swoim pociechom urodziny w mega fajnym pomalowanym kąciku, czy też imprezy firmowe. Atrakcyjna jest także cena, która wynosi 28 zł za godzinę nieskrępowanej zabawy od osoby – 23 zł, jeśli zdecydujecie się zamówić bilety na oficjalnej stronie Jump Planet!

A już niebawem będziemy mieli dla Was wspólną niespodziankę – portal Łódź Dla Was Info połączy siły z Jump Planet i rozdamy Wam kilka wejściówek!