Przez siedem dni w czasie trwania festiwalu Off-Północna, będziemy mieli okazję zobaczyć sześć spektakli. A już czternastego lutego, zabytkowy tramwaj MPK zabierze zakochane pary na koncert podczas którego zaprezentują się artyści z Teatru Muzycznego w Łodzi. Festiwal odbędzie się w dniach 19-25 luty 2018 r.

Pośród sześciu prezentowanych spektakli zobaczymy aż dwie premiery. Komedię muzyczną „Prawy do lewego” w reżyserii Krzysztofa Wawrzyniaka, oraz również muzyczną opowieść pod tytułem „Parakomedia” w reżyserii Katarzyny Chlebny oraz Karola Wolskiego.

 - W ramach festiwalu pokażemy małe formy dramatyczno-muzyczne, które znakomicie ilustrują różnorodność zjawisk we współczesnym polskim teatrze muzycznym i offowym - mówi Krzysztof Wawrzyniak, pomysłodawca i koordynator festiwalu.

Ostatnim wydarzeniem festiwalu będzie koncert „Nasz portret. Piosenki Osieckiej, Kofty, Młynarskiego”. Po koncercie odbędzie się występ laureatów Konkursu Piosenki Aktorskiej im. W. Młynarskiego, który to po raz pierwszy jest organizowany w Łodzi.

Bilety można nabyć w kasie Teatru Muzycznego w Łodzi. Osoba posiadająca ważną legitymację uczniowską lub studencką będzie mogła skorzystać ze specjalnej ceny i zakupić bilet w cenie 15 złotych.

Walentynkowy tramwaj będzie w stanie zabrać tylko 50 par. Więc chętni powinni wysyłać zgłoszenia na adres  120lat@mpk.lodz.pl. O zajęciu miejsc zdecyduje kolejność zgłoszeń. Każda para otrzyma potwierdzenie oraz rozkład jazdy walentynkowego tramwaju.