Polska ekspedycja dookoła Świata – RATrejs poszukuje odważnych i utalentowanych członków załogi, którzy dzięki swym umiejętnościom będą mogli wybrać się w podróż życia zupełnie za darmo.

O co chodzi?

Otóż grupa pasjonatów podróży zaplanowała, mający trwać 1250 dni, rejs dookoła Świata na ekspedycyjnym jachcie Nautilus. W planie jest odwiedzenie aż 100 państw, m.in. Maroka, Brazylii, Urugwaju, Surinamu, Gujany, Wenezueli, Islandii, Mozambiku, Malawi, RPA oraz licznych państw wyspiarskich, takich jak Samoa, Bahamy, Bermudy, Azory, Pitcairn, Wyspa Króla Jerzego, Wallis i Futuna. Oprócz poznawania odwiedzanych lądów planowane jest też uprawianie sportów ekstremalnych, np. nurkowania, surfingu, paralotniarstwa, kolarstwa, wspinaczki.

Co zrobić, by zostać członkiem załogi?

Poszukiwane są osoby posiadające doświadczenie w kręceniu filmów i robieniu zdjęć. Wybrańcy będą odpowiedzialni za kręcenie, obróbkę i montaż materiałów, wykonywanie nietuzinkowych fotografii oraz pisanie scenariuszy.

Należy więc jak najszybciej polubić fanpage rejsu na facebooku (https://www.facebook.com/ratrejs/?fref=ts) i podjąć kolejne kroki w celu rozpatrzenia swojej kandydatury m.in. należy wysłać do ekipy linki do co najmniej 3 autorskich filmów oraz galerii zdjęć z min. 25 fotografiami. Zgłoszenia można przesyłać do 15-go kwietnia, gdyż do rejsu pozostało już tylko 76 dni!

Więcej informacji na temat udziału w konkursie znajdziecie po wejściu w poniższy link: https://ratrejs.pl/ekspedycja-dookola-swiata-za-darmo/